top of page

СТОРІНКА    ДЛЯ   БАТЬКІВ

Тел._гаряч._ліній.jpg

На базі медичного закладу «Клініка терапії та реабілітації суглобів та хребта «OrtoSano» провідними фахівцями кафедри дитячої терапевтичної стоматології ПДМУ та спеціалістами «OrtoSano» проводиться безоплатне комплексне обстеження учнів 1-х класів з метою виявлення патологій прикусу, щелепно-лицевих вад та деформацій, порушень опорно-рухового апарату. Обстеження проводиться за Національною програмою «Здорова молодь» за підтримки МБФ «Український напрямок» (Департамент освіти Полтавської міської ради).

P.S. Батьки самостійно супроводжують дітей на медичний огляд (відповідно до графіка) до медичного закладу «Клініка терапії та реабілітації суглобів та хребта «OrtoSano» (м. Полтава, майдан Незалежності, 20).

протокол безпеки гімназія.jpg
  • Гімназія №18 використовує електронну платформу "Моя школа" для електронного документообігу (журнали і щоденники)

  • Педагогічний колектив гімназії забезпечує  дистанційне навчання дітей через особисте онлайн-спілкування та безкоштовні освітні інтернет-платформиZoom,Classtime, НаУрок, LearningApps                                              

  • Тримаймо зв'язок!  

  • Управління патрульної  поліції в Полтавській області з метою належного виконання основних повноважень поліції, зокрема завдань профілактично-інформаційного характеру, в умовах негативного розвитку епідеміологічної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID – 19, продовжує реалізацію проєкту «Шкільний офіцер поліції» та планує  проведення онлайн-занять для учнів закладів освіти  за програмою «Школа і поліція».

  •         Заняття будуть проводитися інспектором відділу зв’язків з громадськістю в режимі «прямий ефір» на офіційній сторінці Instagram (@patrolpolice_poltava) управління патрульної поліції в Полтавській області.

  •         Графік занять: 1-4 класи, щовівторка о 15.00; 5-8 класи, щосереди о 15.00; 9-10 класи, щочетверга о 15.00.

  • Шановні  батьки!  За даним посиланням ви зможете отримати  детальну  інформацію щодо  профілактики вірусних  інфекцій (зокрема, коронавірусу).                                                Будьте  уважні!   https://drive.google.com/drive/folders/1xA0vVgY770bQXtfZWZGQkZql_Z4mJsTG

            Десять кроків,  щоб стати                        кращими батьками

 

1. Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності.

2. Прислуховуйтесь до того, що говорить Ваша дитина. Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває.

3. Всі взаємостосунки, в тому числі й ті, що будуються на любові й довірі, потребують певних обмежень. Батьки самі мають визначити ці обмеження для дітей. Пам’ятайте, що порушення дітьми будь-яких обмежень є для них природним процесом пізнання, і не варто це розцінювати як прояв неслухняності. Діти почуваються більш безпечно, коли батьки також дотримуються визначених ними обмежень.

4. Сміх допомагає розрядити напружену ситуацію. Часом батьки бувають занадто серйозними. Це заважає їм сповна відчути радість батьківства. Вмійте побачити веселі моменти й дозволяйте собі сміх при кожній нагоді.

5. Намагайтесь побачити світ очима Вашої дитини і зрозуміти її почуття. Пригадайте, як Ви почувалися. Коли були дитиною, і яким незрозумілим здавався Вам світ дорослих, коли в Вами чинили несправедливо.

6. Хваліть і заохочуйте дитину. Сподівайтеся, що дитина поводитиметься добре, й заохочуйте докладати зусиль для цього. Хваліть її за хорошу поведінку.

7. Поважайте свою дитину так, як поважали б дорослого. Дозвольте дитині брати участь у прийнятті рішень, особливо тих, що стосуються її. Прислухайтеся до думки дитини. Якщо Ви змушені сказати дитині щось неприємне, подумайте, яким чином Ви сказали б це дорослому. Вибачайтеся, якщо вчинили неправильно по відношенню до дитини.

8. Плануйте розпорядок дня дитини. Малі діти почуватимуться більш безпечно, якщо дотримуватимуться чіткого розпорядку дня.

9. У кожній сім’ї є свої правила. Будьте послідовними і їх дотриманні, про намагайтеся виявляти певну гнучкість щодо дотримання цих правил маленькими дітьми. Діти можуть бути введені в оману, якщо одного дня правило виконується, а іншого – відміняється.

10. Не забувайте про власні потреби! Коли батьківство починає надто нагадувати важку працю, і ви відчуваєте, що Вам бракує терпіння, приділіть трохи часу лише собі. Робіть те, що приносить Вам задоволення. Якщо Ви розумієте, що втрачаєте контроль над собою і можете накричати на дитину, образити, принизити чи вдарити її, залиште дитину на кілька хвилин, порахуйте до десяти і заспокойтеся.

bottom of page