ШКІЛЬНІ НОВИНИ
Гімназія №18
Полтавської міської ради
Безпека дітей в Інтернеті"
Місія гімназії -
створення творчого освітнього середовища для розкриття талантів, сприяння особистісному розвитку кожного учасника освітнього процесу та формування готовності до навчання упродовж усього життя.
Як все починалося...
12 квітня 1958 року пролунав перший дзвінок в нашій школі.
У школі дбайливо зберігаються матеріали з історії виникнення та
розвитку школи, зокрема про директорів, які колись її очолювали:
-
Янбиха Михайла Максимовича
-
Кисіля Володимира Петровича
-
Гудзенка Володимира Васильовича
-
Дроцького Володимира Дмитровича
-
Золотухіну Вікторію Миколаївну
-
Павлій Ольгу Іванівну
З 1993 року нашу школу очолює творчий вчитель і талановитий керівник Горіна Оксана Йосипівна, яка є відмінником освіти України та нагороджена нагрудним знаком "Василь Сухомлинський".
Школа з 2005 року є учасником проекту «Школа як осередок розвитку громади», започаткованого у 2003 році Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Міжнародного фонду «Відродження». За цей час в рамках цього проекту вчителі нашої школи стали учасниками 9 семінарів-тренінгів у містах: Полтаві, Києві, Львові, Трускавці з різноманітних тем: «Фасилітативне лідерство», «Фандрайзингова діяльність», «Дебати», «Проектна діяльність», «Організація та розбудова ГАШ як осередку розвитку громади», «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи», тощо.
Громадсько-активні школи діють у більшості країн Східної, Центральної, Південної та Західної Європи, Азії, Росії, США, Канади. З метою розроблення спільного бачення ефективної моделі громадсько-активної школи у 2007 році були розроблені Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активних шкіл, які охоплюють такі сфери:
-
Лідерство
-
Партнерство
-
Соціальна інклюзія
-
Послуги
-
Волонтерство,
-
Навчання впродовж усього життя
-
Розвиток громади
-
Залучення батьків
-
Шкільна культура
Проблема, над якою працює
педагогічний колектив:
-
Створення багатофункціонального освітнього простору школи для забезпечення особистісного розвитку учня, його підготовки до навчання впродовж усього життя
###Адміністратор сайту @@@ Олена Ладигіна###